Hej! Miło Cię tutaj widzieć :)

Hej.

Cieszę się, że tu wpadłeś. Nie jestem do końca pewien jakim zbiegiem okoliczności się spotykamy oraz co sobą przedstawiasz, ale chodź, usiądź. Porozmawiajmy.

Trudno się nie domyśleć mojego imienia, po tym dużym, czarno-białym banerze nad tą wypowiedzią. Jednak, aby dopełnić formalności; nazywam się Piotrek i prowadzę to miejscę. Jestem jego strażnikem oraz właścicielem, a przechodząc obok, zawsze możesz mnie odwiedzić.

Założyłem je z myślą o innych, ale również o sobie. Każdy z nas powinien mieć strefę do wyrażania tego co czuje, jak czuje oraz po co to czuje. Tak się składa, że ja swoją udostępniam publicznie, jednakże nie dzielę się tutaj wszystkim co tworzę.

20 lat to nie dużo, lecz wystarczająco, aby podzielić się własną historią, a nawet myślami. Każdy z nas ma za sobą trudne chwile, momenty prób, a tylko przez opowiadanie o nich innym, możemy pomóc, wzbogacić wzajemnie swoje życia. Nie jestem wróżką, twoim przyjacielem ani znajomym, lecz z chęcią pozwolę Tobie zerknąć na światopogląd, który wybrałem za własny. Ufam swoim słowom, a to co Ty z nimi zrobisz, zależy jedynie od Ciebie.

Nie będziemy jednak mówić tu tylko o mnie. Bardziej interesujesz mnie Ty. Co Ciebie tu sprowadza, co sprawiło, że kliknąłeś w ten link, lub wygooglowałeś daną frazę. Może znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytania, a może zupełnie odrzuci Ciebie mój styl. Oferuje własne doświadczenie oraz szczery monolog.

Każda historia ma swój morał, jeżeli zechcemy się jej przyjrzeć.

Dlatego chodź, usiądź. Porozmawiajmy.