Obiecałem wam transparentność, dlatego pod koniec każdego miesiąca będę publikował swoje wyniki, i starał się rozszyfrować, co dokładnie przyczyniło się do takiego wzrostu, lub spadku klikalności. Ale najpierw zbiór moich wpisów. 

W miesiąciu Październik 2018 opublikowałem następujące wpisy: 

 1. Korekta kursu, czyli o konieczności zmian

 2. Narracyjny balans

 3. Fanfykszyn e01 – Ukochana córeczka voldemorta

 4. W ringu z licencjatem

 5. Dlaczego tak, a nie inaczej? O blogerkach modowych, i lifestyle’u

 6. Ciche przestrzenie narracyjne – Better Call Saul

 7. Muzyczna narracja; Taco Hemingway, a American Football

 8. Ogólnie czy szczegółowo – o wgryzaniu się

 9. Escape room redux – 1000 opowieści później

 10. Pierwszy człowiek – kosmiczna narracja

 11. Maniac – psychiczne światy równoległe

 12. Otwarte postrzeganie – ponowne oglądanie seriali

Na blogu pojawiło się 12 wpisów, ponadto: 

 1. Herbatka z Herdzikiem #7 – Kurt Vonnegut: Syreny z Tytana

 2. Herbatka z Herdzikiem #8 – Osamu Daizai: Zatracenie

Najbardziej klikalnym postem stał się nowy cykl Fanfykszyn, nie bez powodu, gdyż jest on najluźniejszym postem na stronie. 

Statystyki odnośnie Unikalnych Użytkowników według Google Analytics wyglądają następująco:

W ciągu pierwszy dnia relaunch’u był oczywiście największy ruch na blogu ze względu na nowy start. Mocny początek z Fanfykszyn utrzymywał ruch na blogu, kilka razy zdarzyło mi się zareklamować bloga na swoim instagramie, a na moim fanpage’u wrzucałem każdy z wpisów. Dodałem tam też mały opis swojej blogowej historii.

Jeśli chodzi o sam podcast, który wrzucam na soundcloud, to tutaj macie wgląd:

Jeden odcinek zareklamowałem na grupie związanej z poezją, a samego bloga czasami podrzucalem do grup związanych z blogowaniem, chociaż nie uzyskałem żadnych znaczących efektów.

Jeśli chodzi o moje oczekiwania względem statystyk, a rzeczywistością to mogę jedynie powiedzieć, że jestem zadowolony. Celem jest 1000 UU do końca roku, i powoli w tą stronę to zmierza. Rosnąć, oraz podnosząc jakość swoich wpisów mam nadzieję, że uda mi się spełnić ten cel. Podcasty się robią, i wciąż są dla mnie bardzo ważne, ale będę musiał się spiąć do następnych kilku odcinków – została mi jedynie godzina na 3 odcinki podcastu, a ostatni chyba opublikuje razem z całym pierwszym sezonem na jakimś inny serwisie typu Spreaker lub Podbean.

Oby tak dalej. Pamiętajcie, że jeśli chcecie coś osiągnąć, to najprawdopodobniej da się to zmierzyć, a według tego już bardzo łatwo rozplanować działania. Trzymajcie za mnie kciuki.

I Trzymajcie się!